O Nas

 
  TAUROS rozpoczął początki swojej działalności w 2011 roku w Grójcu.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji rozdzielaczy hydraulicznych do ogrzewania podłogowego, ogrzewania centralnego oraz układów mieszających.

Naczelnym celem w działalności firmy jest stała gotowość do zaspokajania potrzeb obecnych i przyszłych Klientów. Osiągamy to poprzez stosowanie systemu zarządzaniajakością, doskonalenie realizowanych w Przedsiębiorstwie procesów oraz poprzez ciągły rozwój i modernizację parku maszynowego, a także nieustanne doskonalenie i rozwój kwalifikacji personelu.

W skład parku maszynowego wchodzą m.in. specjalistyczne maszyny do obróbki mechanicznej oraz stanowiska i urządzenia montażowe. Park maszynowy jest sukcesywnie uzupełniany o nowe urządzenia, nowe technologie niezbędne do produkcji nowych typów i rodzajów produktów.

Dysponuje kapitałem zapewniającym stabilność finansową. Posiadamy konieczne uprawnienia do realizacji oferowanych usług i dostarczanych urządzeń. Firma posiada niezbędną bazę produkcyjną, co w powiązaniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników pozwala realizować wszelkie usługi dla branży.

Głównymi odbiorcami na terenie Polski są hurtownie, sklepy, strategiczni inwestorzy.

Rynki zbytu są sukcesywnie poszerzane o nowych odbiorców.

Dostawy towaru realizowane są własnym transportem lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich.
 
 
 
 
  Copyright © Tauros